+38 (044) 331-31-67

welcome@ukraine-pulse.org

+38 (067) 364-16-36

welcome@ukraine-pulse.org

Новости

25
Декабрь
2018
Пост релиз Конференции 29 ноября 2018 год      29 листопада 2018 року у м. Київ відбулася ІІІ Міжнародна конференція «Бобові культури. Нові ринки. Нові можливості». Конференція зібрала близько...
11
Декабрь
2018
29 ноября 2018 г. ІІІ Международная Конференция За інформацією Мінагрополітики, цьогоріч аграрії з 1,7 млн га намолотили 4,4 млн тонн сої, що на 600 тисяч більше, ніж торік. Врожайність також перевищує...
29
Май
2018
Важное событие мая! Ведущая организация на мировом рынке бобовых культур Global Pulses Confederation (GPC) провела 8-10 мая 2018 г. свою очередную ежегодную конференцию  в...
01
Февраль
2016
Отчет о проделаной работе Сообщества производителей и потребителей бобовых Украины за 2015 год Сообщество производителей и потребителей бобовых Украины приняло  активное участие в мероприятиях  2015 года среди которых

За інформацією Мінагрополітики, цьогоріч аграрії з 1,7 млн га намолотили 4,4 млн тонн сої, що на 600 тисяч більше, ніж торік. Врожайність також перевищує минулорічну і становить 25,8 ц/га (у 2017 р. – 19,3 ц).

Для нашої держави це добре ще й тому, що українськими бобовими дуже цікавляться країни Близького Сходу, Африки та Південно-Східної Азії.

Свідчення тому - ІІІ Міжнародна конференція «Бобові культури. Нові ринки. Нові можливості», яка зібрала  у Києві майже 300 учасників з 32 країн, серед яких були виробники, торговельні компанії, науковці, представники міжнародних організацій та державних установ України. Захід  відбувся за підтримки турецької компанії «Акюрек», а також вітчизняних «Укравіт»/«Інститут здоров’я рослин», «Агродар», «Агролідер Україна» та агентства «УкрАгроКонсалт».

Форум  розпочався з вітального слова заступника міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольги Трофімцевої та президента ГС «Співтовариство виробників і споживачів бобових України» Антоніни Скляренко. До учасників також звернувся Надзвичайний і Повноважний посол Індії в Україні пан Партха Сатпатхі. Серед спікерів були експерти галузі бобових з України, Ізраїлю, Індії та Туреччини.

Учасники наголощували на важливості бобових як для виробника, так і споживача. З одного боку, це водозберігаючі та азотофіксуючі культури. Тому є привабливими для аграріїв і з економічної точки зору, необхідні в структурі сівозмін. З другого боку – важливі з точки зору вмісту білків та значущості в раціоні людей, особливо за сучасних трендів здорового харчування. 

Згідно з прогнозами ООН, протягом наступних 15 років населення світу зросте на більш як мільярд осіб, сягнувши позначки 8,5 мільярда вже  у 2030-му, 9,7 мільярда -- у 2050 році.

Отже, протягом наступних десятиріч у світі відбуватиметься природне зростання попиту на продовольство. Причому у найближчі 10-20 років, з огляду на невирішеність проблем бідності та значної диференціації у доходах, основну частину складатиме попит на найпростіші та найдоступніші продукти харчування. Більш як 2 млрд. осіб стикаються з нестачею вітамінів та мікроелементів, які необхідні в процесі росту та повноцінного розвитку. 

 Саме тому можна стверджувати: світовий попит на бобові буде збільшуватися в силу того, що саме ці культури є альтернативою тваринним білкам, містять низку важливих мікроелементів. Учасники заходу зазначили, що кожна держава окремо не в силах протистояти глобальним викликам, нам необхідна консолідація зусиль усіх країн задля забезпечення сталого розвитку бобової галузі, яка є важливою складовою у досягненні цілей ООН, зокрема й щодо продовольчої безпеки. Тому світовий ринок бобових – це ринок можливостей.