Новини

Український агросектор стає на нові логістичні рейки Через війну та блокаду Чорного моря українські фермери шукають додаткові шляхи експорту через європейські...
Осіння посівна та урожай-2023 в Україні – у фокусі «Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses» 15 вересня у Варшаві Ризики глобальної продовольчої безпеки 2022-23 рр. зростають через ряд факторів в Чорноморському рег...
Найгостріші виклики продовольчої безпеки будуть розглянуті на «Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses» у Варшаві Долучайтесь до обговорення головних викликів агро сектору та світової продовольчої безпеки у Варшаві...
Розроблена програма ділової поіздки до польських портів Гдиня та DCT Гданськ  Співтовариство  виробників і споживачів бобових України та УкрАгроКонсалт  запрошують агро...
Дві екскурсії до найбільших портів Польщі за один день форуму ‘Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses’ – DCT Gdansk та Gdynia, 14 вересня Учасники дводенного форуму Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses, організованного СВСБУ...

   Триває реєстрація на Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses, що відбудеться 14-15 вересня у Варшаві. Агрокомпанії з 7 країн вже з нами – приєднуйтесь! Організатори події -  Співтовариство  виробників і споживачів бобових України, УкрАгроКонсалт, співорганізатор – Польсько-Українська Господарча Палата.

Agro&FoodSecurityForum – це новий майданчик для глобального діалогу та пошуку ефективних рішень із забезпечення світової продовольчої безпеки, створення нових логістичних ланцюгів та розвитку агробізнесу.

Форум залучить представників урядів України та Польщі, провідних українських спеціалістів та операторів ринку, а також міжнародну агро спільноту, щоб висвітлити нові фактори розвитку аграрного сектору України та світу у 2023-25 роках, перспективи виробничого та експортного потенціалу аграрної продукції, розбудову нових логістичних коридорів, визначити нові шляхи партнерства та спільних проєктів для запобігання кризі.

 14-го вересня, у перший день форуму,  відбудеться робоча поїздка до портів Гданськ та Гдиня. Детальна інформація щодо візиту буде анонсована зовсім скоро.

Запрошуємо всіх агро операторів приєднатися до події та взяти участь у формуванні нових реалій ринку та шляхів співпраці!

Форум об’єднає виробників, переробників та експортерів зернових, олійних та бобових культур, фахівців з логістики, представників судноплавних ліній, портових, річкових, залізничних та автомобільних операторів, торгові та фінансові компанії, постачальників ЗЗР та матеріально-технічних ресурсів.

Реєстраційний тариф ‘РАННЯ ПТАШКА’ діє до 10 серпня. Дивіться деталі участі на веб-сайті події: https://agrofoodforum.org/.

Форум відбудеться за підтримки Міністерства Аграрної Політики та Продовольства України, Української Зернової Асоціації, Асоціації «Укроліяпром», Всесвітньої Конфедерації  бобових культур.

Приєднуйтесь! Все буде Україна!