Новини

СВСБУ виступить Генеральним партнером Fat-and-Oil Industry – 2022 Ексклюзивна інформація щодо перспектив олійного сектору в новому сезоні, а також найбільш актуальні та...
Agro&Food Security Forum відбувся, і це наша маленька перемога Попри війну, всі плани здійснилися, аграрний фронт зібрався у Варшаві 14-15 вересня, і мав змогу поділитися...
В ЄС посуха, а в Україні врожай 50 млн т: чи буде змога транспортувати зерно? Продовольча безпека світу під загрозою. В ЄС посуха та неврожай. В Україні, незважаючи на зменшення валового...
Все про виконання контрактів під час війни – на Agro&Food Security Forum, 15 вересня, Варшава AGA Partners, юридична компанія з більш ніж 15-річним досвідом супроводження торгівлі сировинними товарами,...
Бобові стали трендом воєнної посівної в Україні Війна в Україні внесла корективи у сівозміни фермерів. Під час воєнного стану аграрії все частіше додавали у...

9-го липня 2021 року у члена Асоціації бобових України- насіннєвої компанії «БІЛІГРЕЙН» був успішно проведений день Поля під девізом – «ЗМІНИ НАСІННЯ – ОТРИМАЙ ПРИБУТКИ».

11 березня 2021 року громадська організація «Спільнота виробників та споживачів бобових України» у приміщенні бізнес-центру «Либідь Плаза» м. Хмельницький провели вже другий семінар. Цього разу для аграріїв Хмельницької та інших областей України.

Загалом у заході взяли участь близько 45 фермерів та представників агропідприємств.
Співорганізатором семінару виступила насіннєва компанія «Biligrain». Фокус семінару – вирощування квасолі як високорентабельної експортної культури в Україні.
Також традиційно доповідачами на семінарі стали представники інновацій в аграрному бізнесі – насіннєвий завод «Biligrain», ВКП «Екологія плюс», ТОВ «Біо життя», компанія «Agrilab», НВК «Квадрат», ТОВ «Завод Фадєєв Агро», ТОВ « Євросем», ТОВ «БТУ-Центр», ТОВ «TVK SEED». 

19 лютого 2021 р. ГС «Співтовариство виробників і споживачів бобових України» в м. Бердичів, Житомирська обл. провели перший із запланованих на рік науково-практичний семінар

В рамках роботи виставки «Зернові технологїї», яка проводилась в м. Києві  16-18 лютого 202I року,

17 лютого 2021 за підтримки Всесвітньої конфедерації бобових (GPC) відбулася спеціальна денна онлайн-конференція

25 червня 2020 року відбулися планові збори членів правління Громадської спілки "Співтовариство виробників і споживачів бобових України" (ГС "СВСБУ").

18-20 лютого 2020 року директор ГС "СВСБУ" Микола Вареник і менеджер Аліна Зражевська побували на виставці "АгроВесна 2020"

За традицією, цього року Президент ГС "СВСБУ" Антоніна Скляренко разом з командою відвідала одну з найбільших в світі виставок харчової промисловості, щорічно збирає на одному майданчику понад 100 тисяч відвідувачів з 200 країн світу "GULFOOD 2020",

Всі члени асоціації, партнери і друзі були запрошені на зустріч на честь дня бобових. У програмі було: виступ на тему «Бобові культури: успішний і стійкий бізнес», обговорення нових трендів горохового білка, дегустація страв з бобових.

31 січня 2020 року відбулися щорічні збори членів Громадської спілки "Співтовариство виробників і споживачів бобових України" (ГС "СВСБУ".

28 листопада в Києві відбувся ІІ Саудівсько-Український аграрний бізнес-інвестиційний форум, який відвідала Громадська організація  «Співтовариство виробників і споживачів бобових України».

14 листопада 2019 року в м. Києв відбулася VI Міжнародна конференція «Органічна переробка та збут», організаторами якої є Громадська Спілка «Органічна Україна», ТОВ «Органік Стандарт», Інформаційний центр «Зелене досьє». Конференцію відвідала Громадська спілка «Співтовариство виробників і споживачів бобових України».

У Києві 30 жовтня відбулася XVIII Міжнародна конференція «Масложирова промисловість – 2019», організатором якої є ІА «АПК-Інформ». Конференцію відвідала Громадська спілка «Співтовариство виробників і споживачів бобових України».

5-9 жовтня у місті Кельн, Німеччина, пройшов провідний світовий ярмарок продовольчої торгівлі, ринків продовольчих товарів та підприємств громадського харчування  Anuga 2019. Ярмарок відвідала Громадська спілка «Співтовариство виробників і споживачів бобових України».

19-20 вересня в Стамбулі відбулася третя міжнародна конференція Kazakh Grain Export 2019, присвячена розвитку казахстанського ринку сільгоспкультур і просуванню сільськогосподарської продукції на зовнішні ринки.

12 вересня відбувся День соєвого поля — 2019 на базі дослідного центру Astarta Select в селі Кушелівка Хмільницького району Вінницької області. Громадська спілка «Співтовариство виробників і споживачів бобових України» виступила партнером даного заходу.

5 вересня 2019 року Громадська спілка «Співтовариство виробників і споживачів бобових України» відвідала VII Міжнародну конференцію «Black Sea Oil Trade-2019» у Києві. Організатор - компанія «УкрАгроКонсалт», запросила провідних представників   агробізнесу обговорити перспективи і напрямки розвитку олійного сектора ринку  світу та України.

2 серпня 2019 року в селі Панфіли, Яготинського району, Київської області, за підтримки генерального спонсора Євросем, громадської спілки «Співтовариство виробників та споживачів Бобових України» та

З 18 по 20 липня на Херсонщині відбувся масштабний агро захід Агропорт Південь Херсон 2019, який відвідала Громадська спілка  «Співтовариство виробників і споживачів бобових України».

З 10 по 13 червня 2019 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) відбувся Світовий конгрес бобових, в якому ми взяли участь.  Президент Громадської спілки «Співтовариство виробників і споживачів бобових України" Антоніна Скляренко, як член правління GlobalPulseСonfederation, виступила спікером від України.

4-7 червня 2019 р в НК «Експоцентр України» м.Київ проходила XXXI Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2019».  Це наймасштабніша сільськогосподарська виставка в Україні і Східній Європі, в якій беруть участь 1300 учасників з 15 країн світу.

Традиційно в кінці травня Одеса перетворюється з курортного міста України в бізнес-майданчик на узбережжі Чорного моря, куди з'їжджаються представники зернової і морської індустрій з усього світу.  І 2019 рік, звичайно ж, не став винятком, і 30-31 травня

30 травня 2019 р на запрошення "Центру Інформаційної Підтримки Бізнесу" у м.  Суми, Громадська організація «Співтоварисво виробників і споживачів бобових України» взяла участь у форумі «Нішеві культури: як отримати максимальний прибуток з гектара?», що проводився в приміщенні Конгрес-центру Сумського державного аграрного університету.

22 травня 2019 року в м Київ за підтримки громадської організації «Співтовариство виробників і споживачів бобових України» відбулася II Аграрна коференція «Нішеві культури.  Проблеми і перспективи », організатором якої виступили група компаній «ProAgro».

16 травня 2019 Громадська організація "Співтоваритсво  виробників і споживачів бобових України" на чолі з Президентом Антоніною Скляренко взяла участь в круглому столі «Новітні технології вирощування сільськогосподарських культур»

10-11 квітня 2019 р в готелі «Intercontinental» м. Київ пройшла XVI Міжнародна конференція "BlackSeeGrain-2019", одна з найбільших щорічних міжнародних конференцій, націлена на обговорення актуальних питань і перспектив світового і чорноморського ринків сільськогосподарської продукції, на якій

26 березня 2019 року Президент громадської організації «Співтовариство виробників і споживачів бобових України» Антоніна Скляренко на запрошення Президента GlobalPulseConfederation містера Хусейна Арслана побувала в місті Мерсін (Туреччина).  Відвідали найбільший

З 20 по 23 березня 2019 року громадська організація «Співтоваристо   виробників і споживачів бобових України» в особі Президента Скляренко Антоніни Володимирівни відвідала 8-у міжнародну виставку технологій

6 березня 2019 року Правління СВСБУ на чолі з Президентом Скляренко Антоніною провели річні Збори членів, в ході заходу розповіли про виконану роботу в 2018 р, про плани на 2019 рік.

Розташування: Національний університет біоресурсів і природокористування України, Агробіологічний факультет, корпус 2, аудиторія 15

 Організатор: Співтовариство виробників і споживачів бобових України

Дочірні категорії