Перебудова експорту, трейдингу, логістики, агробізнесу – у фокусі заходу «АгроТрансформації 2023»

12 січня 2023
170

"Співтовариство виробників і споживачів бобових України" та Польсько-українська господарча палата  запрошують доєднатися до нового майданчику, що об’єднає  учасників з різних країн світу 17-18 лютого 2023 року у Варшаві.

Зміни в агросекторі відбуваються щорічно та тепер їх прискорюють геополітичні фактори. Якими будуть світові аграрні ринки у 2023 році? Перебудова експорту, трейдингу, логістики, агробізнесу – у фокусі заходу «АгроТрансформації 2023».

Світ потребує продовольства. Погодні умови у країнах, які є провідними виробниками агропродукції, не сприяють отриманню великих врожаїв. Політичні фактори змінюють логістику. Звідки імпортувати зернові, олійні та бобові у 2023 році? Які шляхи обрати для доставки агропродукції? Як укласти контракти напряму з аграріями? Про це дізнавайтеся під час форуму та ведіть ділові перемовини на «АгроТрансформації 2023».

Питання панельних дискусій:

  • Прогнози щодо попиту і пропозиції агропродукції на світових ринках у 2023 році.
  • Зміни у підходах до трейдингу, викликані геополітичними факторами;
  • Перспективи функціонування гуманітарного зернового коридору;
  • Виробничі плани українських агропідприємств;
  • Нові логістичні шляхи: морський, автомобільний та залізничний транспорт.

 

Очікувана кількість учасників: 200+

Цільова аудиторія: агровиробники, переробники, трейдери, виробники продуктів харчування, логістичні компанії, термінали, торгові компанії.