«Контейнерний термінал Мостиська» виступає спонсором Форуму FRACHT 2023, який відбудеться 19-21 квітня у Варшаві.
«Контейнерний термінал Мостиська» — вантажний термінал, розташований за декілька кілометрів від українсько-польського кордону, поблизу залізничної станції Мостиська-2 (Львівська область), і з’єднаний зі станцією залізничними коліями.
Термінал створений з метою перевантаження контейнерів, генеральних та наливних вантажів з платформ/вагонів/цистерн колії 1520 у вагони/платформи/цистерни колії 1435 і навпаки, а також з/на автомобільний транспорт у імпортному та експортному напрямку.
Партнерський проєкт компанії «Лемтранс» і «Рейл Транс Інвестмент» - «Контейнерний термінал Мостиська» - створює інфраструктуру, що дозволить всім європейським операторам мультимодальних перевезень працювати на рівних умовах з українськими вантажовласниками.
Отримати більш детальну інформацію про послуги терміналу та налагодити ділові зв’язки з представниками компанії можна протягом трьох днів форуму.
FRACHT 2023 – це:
- Місце зустрічі міжнародної спільноти, яка займається вантажними перевезеннями
- Нові логістичні рішення на початку циклу агровиробництва
- 300+ учасників
- Діловий візит до польського оператора вантажних терміналів CLIP у м. Сважендз на ретро-потязі!
Мови заходу: українська, англійська, польська.
Реєструйтеся для участі за посиланням