Розпочалася реєстрація на FRACHT 2023

16 березня 2023
89

11-й Форум інтермодальних перевезень FRACHT 2023 відбудеться 19-21 квітня 2023 р. у Польщі.

Інтермодальний транспортний форум FRACHT 2023 – це місце зустрічі міжнародної спільноти, яка займається залізничними вантажними перевезеннями.

Організаторами FRACHT 2023 є Міжнародна асоціація Європи-Північно-Сходу (ENEIA) та Польсько-українська торгова палата (PUIG), а співорганізаторами – Промислова палата та Торгівля Польща – Азія, а також Асоціація виробників та споживачів бобових культур України.

Які проблеми буде вирішувати Форум FRACHT 2023?

Нові виклики світової економіки, що спричинені бойовими діями в Україні та санкціями, запровадженими щодо Росії та Білорусі іншими державами. Проблеми, що тривали у попередні роки, пов'язані зі збільшенням обсягів вантажних перевезень між Азією – Європою – Азією, обмеженнями пропускної спроможності використовуваних транспортних маршрутів і терміналів, зростаючою конкуренцією та пандемією Covid-19,  було легше вирішити, порівняно з поточною дестабілізацією міжнародного транспортного ринку та порушенням існуючих ланцюжків поставок. Раніше прийняті транспортні стратегії та логістичні ланцюжки необхідно повторно проаналізувати та перевірити.

Серед учасників будуть: постачальники логістичних послуг, оператори, менеджери логістичних центрів, менеджери морських та наземних контейнерних терміналів, менеджери морських портів, перевізники, науковці, представники уряду, представники органів місцевого самоврядування, юристи.

Форум очікує делегатів з таких країн, як Австрія, Азербайджан, Чехія, Казахстан, Киргизстан, Литва, Латвія, Німеччина, Словаччина, Швеція, Туреччина, Україна, Узбекистан, Угорщина та Італія. 

Мови заходу: українська, англійська, польська.