XI Форум інтермодальних перевезень FRACHT 2023 відбувся 19-21 квітня у Варшаві

26 квітня 2023
116

Минули три дні плідної праці міжнародного форуму FRACHT 2023, присвячені логістичним проблемам та всім видам вантажних перевезень. СВСБУ виступила співорганізатором заходу. 

XI  Форум інтермодальних перевезень FRACHT 2023 проходив 19-21 квітня 2023 р. у Варшаві та включав робочу поїздку на польський вантажний термінал CLIP у м. Сважендз. Подія зібрала понад 300 учасників з 20 країн світу, щоб планувати нові маршрути руху товарів, найголовнішим з яких є продовольство. 

Роль терміналів і логістики в умовах нинішньої дестабілізації ринку міжнародного транспорту та зриву ланцюжків поставок була ключовою проблемою, піднятою в ході Форуму інтермодальних перевезень FRACHT 2023.  Логістика в Україні та її нові виклики стала однією з важливих тем для дискусій.

Очільниця СВСБУ Антоніна Скляренко звернулася з привітальним словом до учасників форуму. За її словами, торгівля та транзитні перевезення через Європу є надважливими для українських аграріїв в умовах, коли рф постійно намагається зірвати дію “Зернової угоди”, блокуючи рух товарів Чорним морем, а Польща залишається стратегічним партнером перш за все у логістиці.

 Під час панельних дискусій розглядали шляхи доступу до морських портів та подальшу інтеграцію української залізничної мережі з європейською. Україні потрібна широка залізнична колія до Польщі, щоб отримати прямий доступ до потужних портів Литви і мати можливість експортувати продовольство та годувати світ.

Польський бізнес зацікавлений у співпраці з Україною, - зазначив під час заходу Яцек Пехота, очільник Польсько-української торгової палати.

 Шляхам солідарності бути!