День органічного поля на демонстраційному полігоні Сквирської дослідної станції

07 липня 2015
52

День органічного поля на Демонстраційному полігоні органічного виробництва Сквирського дослідної станції органічного виробництва ІАП НААН в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвитку органічного ринку в Україні» (2012-2016).

16 червня 2015 представники Товариства виробників і споживачів бобових відвідали конференцію присвячену Дню органічного поля. На заході було продемонстровано вирощування різних сортів і гібридів сільськогосподарських культур в органічному виробництві. Наочними прикладами

стали такі зразки культур, як соя, озима пшениця, кукурудза, овочі та ін. Учасники мали можливість ознайомитися з ефективністю застосування мікробіологічних препаратів різних виробників, дозволених в органічному виробництві та сучасним обладнанням, призначеним для використання в органічному землеробстві. Була показана робота сітчастої борони Striegel (Німеччина) на плантаціях з різними сільськогосподарськими культурами і на різних етапах розвитку рослин (соя, кукурудза, овочі).

Експерт напрямки сільськогосподарських орних культур Торальф Ріхтер (FiBL, Швейцарія) провів презентацію на тему «Джерела постачання азоту і їх наслідки для складання сівозміни в органічному виробництві сільськогосподарських культур».

Серед гостей почесне місце зайняв потенційний покупець органічної продукції Марк Фішер (компанія «KM commodity», Німеччина), який поділився з нами своїми планами на майбутнє та ідеями роботи в сфері українського аграрного виробництва.