Міжнародна конференція "Перспективні ринки економічного співробтництва для розвитку національної економіки України"

07 липня 2015
22

29 квітня в Києві відбулася міжнародна конференція "Перспективні ринки економічного співробітництва для розвитку національної економіки України", на якій  обговорювалися теми співпраці розвитку Півдня Африки (SADC), як потенційного торговельного та інвестиційного партнера України, переваги інвестицій в Алжир, торгівлі між Україною та Єгиптом.

Антоніна Скляренко, як президент Співтовариства бобових в Україні, виступила з доповіддю та розповіла про перспективи вирощування бобових культур в Україні.

В рамках конференції вона також поділилася  про альтернативними шляхами для українських аграріїв в умовах кризи, механізмами  реалізації бобових культур за межі України, дослідженьНАН за підтримки Аграрного Комітету України тощо.

ДЛЯ ДОВІДКИ.  29.04.2015 в приміщенні Національної академії наук України відбулася міжнародна конференція "Перспективні ринки економічного співробітництва для розвитку національної економіки України", організаторами якої виступили Асоціація Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати та Громадська рада при МЗС України.