Науково-практичний семінар «ТехнологіЇ вирощування зернових і технічних культур в умовах змін клімату та підготовка до посіву озимих культур в південному регіоні»

26 вересня 2016
63

30 серпня 2016 року відбувся науково-практичний семінар «ТехнологіЇ вирощування зернових і технічних культур в умовах змін клімату та підготовка до посіву озимих культур в південному регіоні» в Інституті зрошуваного землеробства НААН.

Зі вступним словом виступили директор Інституту зрошуваного землеробства НААН, доктор с.-г. наук, професор Вожегова Р.А. і директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації Паливода О.М.

Співтовариство виробників і споживачів бобових в Україні в особі членів правління Олександра Штефанця, Олександра Кодінцева і Миколи Вареника також взяли участь в даному заході. Навіть незважаючи на дощову погоду учасники семінару мали можливість ознайомитися з досягненнями селекції і агротехніки Інституту зрошуваного землеробства НААН безпосередньо на науково-інноваційному полігоні.

У заході прийняло участь понад 115 осіб.