Третя Міжнародна конференція « Middle East Grain Congress»

25 лютого 2017
36

25 лютого 2017 року в ОАЕ, Дубай відбулася третя Міжнародна конференція « Middle East Grain Congress,» - ефективний майданчик для комунікації та обговорення актуальних тенденцій світового ринку зернових і зернобобових культур та їх розвиток в Північній Африці і на Близькому Сході, на якій зібралось понад 200 делегатів з країн Близького Сходу, Північної Африки та Причорномор'я.

Співтовариство виробників і споживачів бобових в Україні в особі Президента Антоніни Скляренко та члена правління Штефанця Олександра, розмістили свій стенд бобових від України та виступили з презентацією.

В рамках конференції були висвітлені основні теми: «Світовий ринок зернових: рекордний урожай 2016/17 МГ і можливості 2017/18 МГ», «Проблеми світової торгівлі зерновими», «Причорноморський регіон: основний постачальник зерна», «MENA регіон: складний, але перспективний», «Розвиток торгівлі на ринку зернобобових культур», «Юридичні аспекти торгівлі зерновими, питання якості».

Учасниками цієї конференції незмінно є міжнародні торговельні компанії, переробники, імпортери, інспекційні та логістичні компанії, банки, держкомпанії, інжинірингові компанії, брокери та галузеві асоціації.