VI Міжнародна науково-практична конференція «Об'єднання науки, освіти, практичного виробництва і справедливого продажу якісних органічних товарів»

30 червня 2015
50

23-24 червня Співтовариство виробників і споживачів бобових були запрошені на VI міжнародну науково-практичну конференцію «Об'єднання науки, освіти, практичного виробництва і чесних продажів якісної органічної продукції» при ННЦ «Інститут землеробства НААН» в смт. Чабани Київської області.

Відкрив конференцію голова правління Міжнародної громадської організації «Асоціація учасників біовиробництва «Біолан Україна», кандидат сільськогосподарських наук Ст. Пиндус, що розказав про витоки створення конференції, про причини її проведення, про попередників і наступних діячів в аграрній справі.

Необхідно відзначити, що завдяки високому професіоналізму, особистій зацікавленості і відповідальності кожного учасника, конференція пройшла на високому науково-методичному рівні. Також був організований ярмарок, на якому були представлені органічно сертифіковані споживчі продукти, овочі та фрукти.

24 червня відбувся плановий виїзд на поля, на яких були представленні приклади вирощування органічних продуктів, а також демонструвався яблуневий сад, де плоди вирощуються з елементами органічного землеробства в лабораторії рослинництва Іллінецького державного коледжу.