XIII Міжнародна конференція Зерно Причорномор'я: Trade Must Go On

20 квітня 2016
54

 20-21 квітня в Києві відбулася XIII Міжнародна конференція «Зерно Причорномор'я: Trade Must Go On» - провідна комунікаційна платформа, яка об'єднала операторів агробізнесу зі всього світу.

Конференція проводиться щорічно консалтинговим агентством «УкрАгроКонсалт» і цього року залучила понад 600 учасників з 51 країни світу.

Серед учасників конференції були найбільші українські та закордонні виробники і переробники c/г культур, трейдери, агрохолдинги, представники банків, інвестиційних фондів, страхові, консалтингові, логістичні та сюрвеєрські компанії. Близько 30 професійних експертів аграрного бізнесу з 9 країн світу висвітлили найбільш актуальні проблеми і перспективи світового та Причорноморського ринку зернових і олійних культур. Успіх конференції був обумовлений не тільки тим, що учасники змогли отримати найбільш актуальну та професійну інформацію про тенденції розвитку світового аграрного бізнесу, але і досягти коротко - і довгострокових бізнес-домовленостей.

Антоніна Скляренко, як Голова Правління громадської спілки «Співтовариство виробників та споживачів бобових в Україні»,- виступила з презентацією «Зернобобові культури в світі. Україна - сьогодення та майбутнє».