XXVIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016»

20 червня 2016
50

8-11 червня 2016 у Києві відбулася XXVIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016», яка є одним з найважливіших заходів в АПК України. В рамках "АГРО-2016" пройшли масштабні тематичні заходи: "Український інноваційний агропромисловий форум'16" під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також "AG Tech Forum. Високі технології для агропромисловості». На виставці був представлений весь комплекс від останніх інновацій у машинобудуванні до кінцевої продукції сільськогосподарської галузі.

У форумі взяли участь понад 1200 компаній з 15 країн світу. Зокрема, представники вищого керівництва таких організацій, як ЄБРР, IFC, AgroGeneration, Case IH, FAO, Svarog West Group, KUHN, DuPont Pioneer, FAO, Platinum Arabia, Horizon Capital, Bayer, McKinsey & Co, Vimal.

Учасники обговорили роль державних інновацій в агропромисловій сфері, інвестиційний клімат в Україні, його перспективи та умови, а також відзначили органічне виробництво як пріоритетний напрямок аграрного сектора.

Команда СВСБУ також взяла участь в «АГРО 2016» і за час проведення виставки познайомилася з фермерами, які тільки бажають освоїти або вже успішно вирощують бобові культури на своїх полях. Українські аграрії зверталися до нас за консультаціями щодо особливостей культивації органічних зернобобових культур, таких як соя, сочевиця, нут, червона квасоля. Нами були проведені корисні зустрічі з українськими науково-дослідними інститутами, представниками українських агрокомпаній, виробниками мінеральних добрив. Зокрема, була можливість зустрітися з Андрієм Васильовичем Вдовиченко, директором Сквирської Дослідної Станції Інституту Агроекології і природокористування НААН, і обговорити особливості вирощування органічного нуту і сочевиці.

Подібні виставки є певним компасом для аграріїв в розумінні того, як розвивається галузь, нові технології, асортимент продукції та очікування сільськогосподарського ринку. Все це дає поштовх учасникам вітчизняного агросектору для подальшого розвитку і підтримки конкурентоспроможності на державному та міжнародному рівні. Наші виробники не тільки відкривають для себе ринок ЄС, але і виходять на інші найбільші в світі продовольчі ринки Китаю і Південної Азії. Отже, їх стратегія, технологічний рівень виробництва і якість продукції повинні відповідати потребам споживачів і інвесторів.