15-й ювілейний «Зерновий форум & Maritime Days in Odessa 2016»

01 червня 2016
45

З 25 по 28 травня 2016 року в Одесі, в готелі «Чорне море», відбулася найбільша подія Чорноморського регіону - 15-й ювілейний щорічний «Зерновий форум & Maritime Days in Odessa 2016». Організатори об'єднали в одному заході дві найбільші конференцій, які охопили проблематику експорту зерна, його зберігання і морського перевезення.

У конференції взяли участь зерноторгові і транспортно-експедиторські компанії, сільгоспвиробники, агрохолдинги, порти і судновласники, трейдери і інші галузеві організації та підприємства.

За час Конференції були проведені три сесії, на яких учасники розглянули особливості світової торгівлі в умовах кризи, тенденції українського ринку зерна, обговорили проблеми портової та річкової інфраструктури, а також розвиток малотоннажної перевалки і фумігації зернових вантажів. Крім того, відбулася дискусія на тему змішування зерна на елеваторах.

В рамках форуму ГС «Співтовариство виробників і споживачів бобових України» провели дегустацію страв, приготованих з нуту і сочевиці, вирощених українськими фермерами. Український хумус і чорба перевершили всі смакові очікування, додаючи до цього свої корисні властивості. З упевненістю можемо сказати, що Україна має всі шанси підвищити затребуваність зернобобових культур в майбутньому.