Як проходила І Міжнародна конференція «Бобові культури. Ставка на максимальну ефективність »

22 листопада 2016
29

17 листопада 2016 року ГС «Співтовариств виробників і споживачів бобових України» організувало і провели міжнародну конференцію «Бобові культури. Ставка на максимальну ефективність ».

Дана конференція проводилася за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, Міжнародної Асоціації торгівлі зерном і кормами (GAFTA), стала важливим і масштабним заходом на шляху розвитку бобового сектора аграрної галузі України.

Конференція стала ефективною дискусійним майданчиком, яка об'єднала державу, фермерів і торгові компанії, еліту Аграрної науки України, представників таких міжнародних організацій -ФАО ООН, Світової Конфедерації бобових (GPC), Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, провідних вітчизняних та іноземних селекційних інститутів, експертів Канади , Ізраїлю, Індії та Пакистану з єдиною метою: Україна – все ж таки бобова країна !!!

В рамках конференції були висвітлені основні теми: «Світовий попит і потенціалу країни на ринку бобових культур»; «Стратегія ринку бобових культур. Від дрібного фермера до великого господарства »; «Роль бобових культур в асортиментної диверсифікації рослинництва»; «Специфіка агротехнологій вирощування бобових культур»; «Напрямок збуту бобових культур. Потреби ринку і структурні особливості »; «Бобові культури - індивідуальність логістики»; «Принципи правового інституту вирощування і реалізації окремих видів бобових культур»; «Корисні властивості бобових культур, як основа формування здоров'я нації» та багато інших тем.

Участь взяли понад 220 делегатів з різних сфер аграрної галузі з різних країн світу.