Перший міжнародний конгрес «Органічна України 2017. Розвиток органічного ринку в Україні

30 січня 2017
41

26-28 січня 2017 в Києві пройшов Перший міжнародний конгрес «Органічна України 2017 Розвиток органічного ринку в Україні - від виробництва до реалізації».

У програмі Конгресу були такі заходи, як міжнародний форум, конференції, присвячені

розвитку органічного виробництва в Україні, і виставка органічної продукції, а також лекції для споживачів. Учасникам надавалася можливість побачити повний асортимент органічної продукції та познайомитися з головними гравцями органічного ринку України.

Головним завданням конгресу було підвищення ефективності роботи кожного органічного оператора і, як роз'яснення, переваг і ризиків для тих, хто вирішує перейти на органічне виробництво, так і ознайомлення учасників з вимогами сертифікації органічного виробництва, сприяння налагодженню співпраці між державними структурами і учасниками органічного ринку та інше.

Захід об'єднував форум, виставку, галузеві конференції, лекції для споживачів, нетворкінг, прес-центр та екскурсії, де «Співтовариство виробників і споживачів бобових в Україні» взяло активну участь і Президент ГС «СВСБУ» виступила з доповіддю на тему: «Перспективи вирощування нішевих бобових культур в органічному сільському господарстві ».