Земельні відносини і ведення агробізнесу в Україні

21 травня 2017
81

16.05.17 Група компаній Міжнародний фінансовий клуб «Банкір АГРО» в партнерстві з холдингом AGROGENERATION і компанією SigmaBleyzer запросили «Співтовариство виробників і споживачів бобових України» взяти участь в агроконференції «Земельні відносини і ведення агробізнесу в Україні: перспективи, проблеми, рішення», яка відбулася в м. Київ в ресторані «Panorama Hall».

Учасниками конференції стали керівники агрохолдингів, фермерських господарств, комітет з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України, Адміністрація Президента України, Міністерство аграрної політики та продовольства в Україні, Міністерство фінансів, Міністерство юстиції, представники банківських і фінансових установ, страхових, юридичних, лізингових , аудиторських кампаній, громадських і агроекспертних організацій. В рамках конференції був позначений ряд гострих проблем ведення агробізнесу в Україні та шляхи їх вирішень.

Земельні відносини становлять загрозу і ризики для агробізнесу, такі як, «земельні війни», «рейдерське захоплення», повільне зростання права власності на землю, подальше скорочення земельної площі, зростання ціни оренди, загострення проблем права власності і розподілу, інвентаризація землі, автоматизація системи обліку, а також ряд обов'язкових дій, які сприяють створення основи легалізації та законності у відносинах з державними органами, легалізація доходів і декларація землі під офіційною обробкою.

ГС «Співтовариство виробників і споживачів бобових України» Президента Скляренко А.В. представила презентацію «Ринок бобових в Україні», яка з великим інтересом була сприйнята учасниками агроконференції.